Block Defender

Windows Phone için Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 44 MB
  • Version 1.2.1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Lunagames Fun & Games
Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz, büyük bir saldırı planı ile şehri işgal etmek için ordusuyla birlikte gelen Blockheads'e engel olmaya çalışacağınız oldukça eğlenceli bir strateji oyunudur.

Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz, büyük bir saldırı planı ile şehri işgal etmek için ordusuyla birlikte gelen Blockheads'e engel olmaya çalışacağınız oldukça eğlenceli bir strateji oyunudur.

Bağımlılık yapan oyun yapısı ve eğlenceli animasyonları ile eğlenerek oynayacağınız Block Defender oyununda kendi ordunuzu kurarak yabancıların işgalini durdurmalısınız. Bunun için emirlerinize itaat edecek bir çok askeriniz var.

Bouncer: sıçrama hareketleri yaparak düşmanlarınıza bombalar atmak için kullanılır.

Sniper: Uzak mesafeden düşmanları vurabilmek için kullanılır, oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan kule ile uzakta bulunan düşmanlarınızı yok edebilirsiniz.

Fan: Çok güçlü sonik patlamalar yaratarak düşmanları yavaşlatmak için kullanılır. Bu kuleyi diğer kulelere oldukça yakın yerleştirmelisiniz.

Tesla turret: En iti menzile sahip kuledir. Hızlı ve güçlü bir elektrik lazer silahına sahiptir.

Turbolaser (belirli bir galaksiden): X-ray aralığı sınırlıdır. Savaş flolarına karşı güçlü bir mücadele için bir kaç tane oluşturmalısınız.

Block Defender oyunu içerisinde; Fethetmenizi bekleyen 3 farklı dünya, Tamamlamak için 30 zorlu seviye, Kara, deniz ve hava birliklerine karşı savunma, 5 güçlü üniteler, Bir çok farklı düşman türleri, Eşsiz grafikler gibi bir çok özellik bulunuyor.

Mutlaka denemelisiniz!

Daha Fazla Göster
Block Defender indir
DİĞER SÜRÜMLER